John Deere 6510
Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Ja dat doet die wel!! Je moet em is horen gaan als die mot brullen voor die maaiers! Voor en achter maai combinatie van Kuhn, 580 breed
Ja op veen grond mag je uitrijden opdeze manier.. Mest word snel opgenomen in de zode dus is het (nog???) legaal..
Hier in de buurt zie je vollop van die 'simko' bemesters..
Haha ja die giertank kan die makkelijk aan!! 5.8 kuub en rolt heel gemakkelijk, fijne tank dat wel! Maar het werken gebeurt voor de maaiers en de ploeg (H)
Yep gedwongen gestuurd jah. is 5.8 kuub groot. Kan weinig aan kapot, deze hebben ze aardig hufterproef. Simpele bemester, zwaar frame, nergens speling en een super zware pomp! mooi tankie jah
Yep, gebr. de Jong uit Zoeterwoude