Onbekend Meerdere
Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Filmpje is niet van mij!
Laatste reactie
Reacties
Gewoon kiepn met die handel
WIE DOET ER MEE MET EEN GROTE PROTEST ACTIE MET MEST?
zouden wij ook eens moeten doen,
WIE DOET ER MEE MET EEN GROTE PROTEST ACTIE MET MEST?
ik doe mee
Ik doe mee!!! Geweldig zo'n protest. Die durven dat tenminste!!! Moeten wij ook maar eens doen. wat meer respect voor de boeren.
...
protesten, op elk filmpje van heir in belgiƫ zie je flikken staan, in dit filmpje staat er geen 1
sluit ik me wel bij aan./
Wat een stel zwijnen, gekke fransozen, en daar moet ik dadelijk op vakantie ?? Nou ik neem mijn poepschepje mee !
filmpje is al een paar jaar oud
ach boeie, van historische gebouwen zijn er genoeg in frankrijk. Laat die regering maar eens een poepie ruiken
De boer heeft macht, dat is duidelijk, bij de bijeenkomst in Brussel waren landbouwers van Duitsland, Nederland, Frankrijk en zelfs Oosterijk, sommige hadden 3 dagen gereden tot in Brussel !!!
Mijn opa, ook vroeger landbouwer geweest verteld ooit dat ze naar Brussel geweest waren met 'breekijzers', toen nog met de trein en tram tot daar, trekkers gingen nog zo hard niet, de straten van Brussel waren nog in kasseien gelegt, na het vertrek van de landbouwers lagen vele wegen gewoon open, de kasseien aan de kant van de baan, gewoon aarde wegen. Brussel plat!
De boer heeft macht, dat is duidelijk, bij de bijeenkomst in Brussel waren landbouwers van Duitsland, Nederland, Frankrijk en zelfs Oosterijk, sommige hadden 3 dagen gereden tot in Brussel !!!
idd heb ooit horen zeggen dat ze toen alles vrnielden op hun pad... Ramen, deuren, bloempotten, straten, lantaarns, .. alles moest eraan geloven
ach... vroeger kon alles.