
Massey Ferguson 155 grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Een foto van afgelopen voorjaar. Als de andere trekker elders nodig was, mocht deze er voor. De eerste serieuze klus voor hem na de blok- en vooras revisie.
De trekker was niet de enige die het zwaar had, je moet zelf ook flink aan de bak op zo'n ding zonder stuurbekrachtiging.
Reacties
Ja, daar twijfel ik nog over. Het is het mooiste om hem origineel te houden, maar waar trek je de grens. Als er vroeger iets op gebouwd zou zijn, zou ik het tenslotte ook laten zitten, omdat het op een gegeven moment bij de trekker hoort.
Hetzelfde geldt voor de bandenmaat. Er liggen nu veel te hoge banden onder (13.8x38, terwijl 14.9x28 origineel is), dat scheelt zo'n 15cm (10%) voor de achterwielen. Maar nu zit er op de weg al geen gang in (plat op het stuur 28km/h), dat wordt met kleinere wielen alleen nog maar beroerder.