Onbekend Onbekend, foto van sybren

Onbekend Onbekend grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
+6
sybren
Een nieuw merk op tractorfan, dit is een agric (Spaanse frezen bouwer) type is een GLF-1.
is een overtopfrees met een Hatzenbichler zaaibak.
Ding werkt goed, heb er een paar snijkouters op gebouwd , anders krijg zo'n molshoop effect.
+2
radium45
@sybren Denk dat het een Agrator is.
+1
sybren
@radium45 nee, is echt een agric, ik moest onderdelen hebben en die moesten bij bartsparts onder de naam agric besteld worden.
Heel de fabriek is inmiddels failliet, maar er zijn gelukkig nog aardig wat onderdelen op voorraad.
+1
radium45
@sybren Oke, dan gebruiken ze veel dezelfde delen denk ik want die aandrijfbak is hetzelfde als die van de oudere Agrator machines.
wald-boer
@sybren hoe diep ga je erdoor? En werkt dit goed om grasmat te vernieuwen zonder eerst oude zode dood te spuiten zoals je op de foto lijkt te doen?
wald-boer
@sybren hoe diep ga je erdoor? En werkt dit goed om grasmat te vernieuwen zonder eerst oude zode dood te spuiten zoals je op de foto lijkt te doen?
sybren
@wald-boer ik ging een cm of 15 er doorheen, maar dat is eigenlijk veels te mal. Trekker moet dan ook behoorlijk werken. (180pk) ik heb hem nu op een 10cm. Maakt net zo mooi werk.
Baltus_steyr
@Baltus_steyr wat zaai je hier weer in?

Reacties

wilbertkw
Ik stel voor deze foto te verplaatsen van Onbekend Onbekend naar Agric (nieuw merk) GLF-1 (nieuw type)
+1
sybren
Ik heb de overtopfrees helemaal gereviseerd.
Dus toen ik hem klaar had moest hij getest worden.
Ik had een oude slootdemping die vol stond met allerlei onkruid. Eigenlijk had ik het eerst even dood moeten spuiten maar ja. Ik heb nu gewoon graszaad gezaaid.
Het ligt er perfect bij, hebben vandaag een lekker buitje gehad. Hoop dat het gras aanslaat, anders is het straks weer allemaal onkruid. 😃
+2
sybren
Nog wat foto's van de revisie

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
3
PUNTEN
15
WEERGAVES
0
BATTLES
MEER FOTO'S