BLOOPERS Op de kant, foto van

BLOOPERS Op de kant grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
Mengeledriver
Tja, dat kan ook niet zo he. Er moet altijd een kant kunnen draaien, het trekoog of de trekhaak.....

Reacties

Pascal
Hij draait toch ook 😛
Heb t ook wel is gehad met een silagewagen, maar toen knapte gelukkig de ondertrekhaak.
pekelderboer
stang in de hef?? niet beetje gevaarlijk ?
Fendttrisixfan
waarom gevaarlijk ??
Fendttrisixfan
blijven de hefarmen mooi samen
staaf
En dan nog, dan zou die stang boven je kipper moeten zitten.
Fendttrisixfan
van ons zijn de hefstangen er ook onder omdat als die erboven zijn tegen de dissel komen in de bocht
tractorquintentje
bij ons ook, en onze steunpoot is kapot, en dan zetten wij die altijd lager, heb je wel een stang nodig
bunny bunn
als je nou perongeluk tegen de hef aanstoot kan die omhoogschieten en in het ergstegeval heb je de dissel weer krom of de stang krom
menke
Er afslijpen en er overnieuw aanlassen en weer kuubs maken. Mooiste was een draaibare kop had je dit ook niet gehad. Maar ja van fouten leer je.

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
9
PUNTEN
0
WEERGAVES
3
BATTLES
MEER FOTO'S