John Deere 8130, foto van farmerstefan

John Deere 8130 grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
farmerstefan
Foto van een John Deere 8130, bezig met dumperen

Reacties

megafendt
rare banden
wiegehts
apart met die velgen wat voor reden heeft dat
Baltus_steyr
Alle machines lopen op dezelfde spoor/werkbreedte zodat allemachines dezelfde sporen nemen, en zo minste bodembeschadiging is! Dit trekker spoor is net zo breed als de combine, ik dacht 4 meter. Me kamaraad is vorig jaar 8 maanden heen geweest, en in 2010 nog in oktober en november en december nog heen geweest helpen met de oogst. Hij werkt/werkte bij Gerrit Kurstjens!!
johndeere7920
en dan vinden sommige het nog gek dat bij jd alltijd die assen afbreken haha moet je ff kijken wat een krachter er nu op dat asje komen, goeiedagg
greenboy
klein wagentje erachter
Baltus_steyr
Ik kan geen foto;s van me kamaraad plaatsen, die is ook in australie gweest, ook nog wel wat trekkers met bunkers laders erachter, die bint toch wel wat groter en lomper!!.
farmerstefan
de trekker staat op 3 meter spoorbreedte. zelfde als de combine en spuit ed.
en de chaser bin is zo´n 13 ton. maar reden ook meestal met 1 of 2 maaidorsers je heb er veel meer aan dat die snel leeg is.
wiegehts
duidelijk verhaal tohc meest zinvol met gps"?
greenboy
ok ja ik doe altijd een rondje alle 3 combines leeg dan heb ik er meestal 17 ton inzitten

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
9
PUNTEN
0
WEERGAVES
10
BATTLES
MEER FOTO'S