Landbouw miniaturen 1:32 Deutz-Fahr, foto van landbouw

Landbouw miniaturen 1:32 Deutz-Fahr grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
landbouw
Foto van een Landbouw miniaturen 1:32 Deutz-Fahr M620 , bezig met dumperen.voor meer kijk binnekort op agrimodel.webs.com/

Reacties

Deutz-Power
Hoe heb je dat dakje wit gemaakt dan?
Kan je die er zo af trekken ofzo???
Ik wil dat ook gaan doe alleen geen idee hoe ik dat dakje eraf krijg...!?
landbouw
Als je de cabine erafhaald (door die dingen onder de spatborden wat weg te snijden) Kan je met een voor een aantal metalen opstuikingen losboren waarna de ramen, de cabinestijlen+lampen gewoon loskomen. En dan kan je het dakje spuiten in de wit grijze kleur.
Deutz-Power
Dus tussen de groene spatborden en het zwarte cabine stijl lossnijden en dan komt het geheel los? Dat dakraam ook? En zit dat hetzelfde bij die K100?
landbouw
dat is bij de K 100 ongeveer ehtzelfde ja. Maar je moet ze onder de spatborden afsnijden en dan er een beetje uitduwen 😄 Het dakraampje kan je er dan ook netjes uithalen

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!