Volvo EW 160B, foto van maartendankers

Volvo EW 160B grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
maartendankers
Volvo van stevens, vandaag met veel gedult zelf ook 2 kippers mee geladen 😛

Reacties

hermanjohndeere
kwestie van oefenen 😃 maar ik had hem eerst is recht gezet voor dat ik ging laden.
maartendankers
Tja, stond al zo, dan ga ik er verder niks meer aan veranderen. Kan het wel een beetje met onze atlas, maar dit is dan toch weer beetje anders allemaal 😛
fendtjuh
rijden kan toch niet moeilijk zijn ofwel?
maartendankers
Zal wel niet maar ik kon me er zo ook best mee redden.
eddie
ik was wel eens benieuwt hoe dat pedaal heet wat dacht ik de rem is maar ook als je stil staat dat je hem vastklikt met de voet en dan staat je vooras ook vast ?
maartendankers
Ik weet welk pedaal je bedoelt, weet alleen niet of die de vooras ook vast zet.
hermanjohndeere
normaal gesproken wel, klik je de rem vast dan is de vooras geblokkeerd. op de atlassen zit ook een knop dat je hem vast kunt zetten en dan gewoon kunt rijden.
maartendankers
@hermanjohndeere

jij zegt het
ford8630power
Ik ga ook veel liever weg met een 1404 ipv zo'n volvo, gaat allemaal net wat sneller 😉
hermanjohndeere
die volvo kun je ook ''langzamer'' zetten hé 😃 heb het toen uitgeprobeerd samen met H uiteindelijk kwam ik op 40% uit 😉 maar inderdaad die ''oude'' atlassen draaien gewoon goed. als je niet beter gewend bent 😃
eddie
waarom sneller draaien als je toch meestal per uur betaald krijgt ? 😃
maartendankers
Ik laat gewoon liever iemand anders laden als het niet me eigen kraan is 😃
fendtjuh
echte werknemer/ambtenaar die eddie 😃
eddie
@fendtjuh

Je kan veel over me zeggen, maar dat zeer cker Niet! 😛 Ben in bedrijven opgegroeid en dan krijg je wel inzicht in werken en alles daar om heen 😄
fendtjuh
Jij vraagt toch net waarom je sneller zou draaien als je toch p/uur betaald krijgt? 😃
eddie
tja als zzp-er kraanmachinist moet je slim zijn, en uurtje factuurtje toch ? 😛
fendtjuh
uurtje factuurtje, zucht 😛
maartendankers
van hard werken word je niet rijk, van lang werken wel 😃
fendt-412
op die manier kun je wel snel naam maken in de buurt. Dan ben je uiteindelijk echt een zelfstandige zonder poen 😛
fendtjuh
Ligt eraan maarten 😃. Lang werken brengt meestal meer op ja 😛.

Welke manier kun je snel naam maken? De helft van de uren opschrijven? 😛
fendt-412
slechte naam telt ook he, niets uitvreten en wel uren schrijven, kennen ze je ook snel 😛
fendtjuh
Inderdaad. Tis toch beetje geven en nemen... soms ben je ergens maar is er op dat moment net ff niks te doen omdat er wat anders tussendoor komt, kun je wel alles volop opschrijven maar dan kom je ook niet vaker aant werk.

En hard werken brengt wel geld op idd.
eddie
@fendt-412

wou je zeggen dat die zzp-er kraanmachinisten er veel poen aan over houden dan ? als ze draaien voor een prijs van 50 euro ?
maartendankers
@eddie

Als ze na 4 uur nog andere klusjes hebben wel ja 😄
fendtjuh
Nee natuurlijk niet, dat is de markt kapot maken.
eddie
@maartendankers

Ja das best leuk ja, maar als je in de winter 3 maand stil zit, dan is dat beetje wat je overwerkt ook zo weg, al kan het natuurlijk ook nog zwart, dat zou nog wel het mooist verdienen voor die gasten
fendtjuh
Ja maarja waar ben je dan mee bezig... Beetje zwart beunen niet verkeerd, maar structureel? Als je het als bedrijf wit niet kunt verdienen, stop maar.
maartendankers
@fendtjuh
Haha, dat is juist het mooiste. Overdag bij aannemer en savonds en op zaterdag nog beetje bij particulieren aan de gang. Als dat niet kan volgens jou dan snap ik niet hoe een machinist het hier in de buurt uithoud...
fendtjuh
Ja dat klopt wel, dat brengt wel wat extra geld op maar gaat over het algemeen om wat je overdag doet, dat je daarmee geld verdient. SAvonds en zaterdag is een mooie bijzaak.
maartendankers
Ja daarom, maar als jij overdag voor net wat mindere prijzen werkt zijn die beunklussen net de winst.
eddie
Klopt je houd je zelf gigantisch voor de gek natuurlijk. Maar die zzpers hebben niks te zeggen en daarom draaien ze zelf voor bagger prijzen en dan kun ze draaien bij grotere aannemers waardoor ze uren kunnen maken in een jaar, en dan is de markt slap en dan kan de prijs nog verder zaken en dan komt er winter en dan trappen ze je er uit. Opzich best een leuke ontwikkeling die zzpers maar in deze tijd kan et gewoon nie in de branch bouw / infra / landbouw, en zelf heb ik et helemaal niet op die markt verziekers al kunnen sommige bedrijven er ook wat van.
fendtjuh
Dan moet je overdag eerst maar eens voor normale prijzen werken.

Waarom in deze tijd niet eddie? Is meestal wel werk te vinden in de landbouw.
fendt-412
kun je beter nog een minikraantje kopen en daar wat mee om beunen ipv voor 50eu met zon ding op pad.

Zitten een paar bedrijfjes in de buurt met wat minikraantjes, minidumpers en allemaal van dat spul. Dat de marges en prijzen zijn weet ik niet. Maar ze hoeven zich niet te vervelen, hebben werk zat, vooral tuinaanleg, mini rondelbalen persen keer een proefsleufje graven, ergens anders weer een rioolklusje. Komt elke dag/week ergens anders.
eddie
Omdat de markt gewoon slap is, in de landbouw ? nou hier is de concurrentie van loonwerker erg groot, een zppers met eigen machines hoeft hier niet te komen, een zpper die zich zelf verhuurt zonder materieel zou nog wel kunnen maarja das ook hollen en stil staan...
eddie
@fendt-412

hier zit ook zoon bedrijf, nou leuk dag en nacht aant werk voor de kostprijs.
fendt-412
bij particulieren valt dat toch wel mee?
Zitten hier iig niet heel veel van die bedrijven in de buurt met dat hele kleine materiaal.

Zit hier vlakbij ook zon bedrijfje, doen het met 3man. 2werken als het druk is nog wel bij de loonwerker, vooral in de mais en de eerste snedes gras. Zijn loonwerkers ook wel blij mee, als ze niet/weinig in het grondverzet zitten valt het ook tegen om ze aan de gang te houden.

Al dat werk in de bouw en landbouw als chauffeur/machinist wordt je niet rijk van. Kunt dan het beste nog bij een in loondienst. Krijg je ook niet het maximale, maar heb je wel zekerheid. Dan maar voor een euro minder het hele jaar onder de pannen. Maar de wintermaanden uit je neus vreten ben je ook snel zat van.
eddie
Oja sommige zullen et best goed doen hoor, maar ik heb et ook al eens met Guido over zzpers gehad, maar je wilt niet weten welke figuren wel niet zzper worden en dat vond ik wel echt een slechte onwikkeling en dat is nu wel een beetje over. Iedereen dacht maar wat de baas kan kan ik ook en dan verdien ik mooi meer dan in loondienst.......

Rijk hoeft ook niet perse, mooi rond komen en beetje normale werkdagen zal ook mooi wezen. Maarja dat blijft moeilijke in deze sector,

Naja niet alleen uit je neus vreten, ook in teren op je zelf, en geen beetje als je stil staat.
dx11
@maartendankers

Quote:
Overdag bij aannemer en savonds en op zaterdag nog beetje bij particulieren aan de gang

Nog mooier, overdag door de overheid betaald worden, en in de tussen tijd bij mensen waar je in de straat bezig hoort te zijn de tuin vlak leggen enzo 😛
fendt-412
Jij leert toch ook voor iets in de (wegen)bouw?
Voor uitvoerder?

Is ook een hele uitdaging ben ik achter. Wat loper er een konjo's tussen. Achterbaks gedoe, achter je rug om vragen aan collega's hoe het werk moet omdat ze zelf de ballen verstand er van hebben. Maar dan trots rondlopen alsof het hun plan is Praatjes gaan zo rond en niemand loopt een stap harder voor je. Krijgt gezeik van projectleiders en je mag jouw werknemers ook weer een beetje tevreden zien te houden. Keer in zijn voor wat geouwehoer. Maar ook bij tijden flink door werken. Zit nog wel wat verschil tussen een uitvoerder en uitvoerder 😛
fendtjuh
Goede ZZP-ers kunnen over het algemeen werk genoeg krijgen... Hoor ik wel van een paar zzp-ers waar ik laatst tijdje mee samengewerkt heb, die deden hun best, andere aannemer ziet dat en vraagt of je bij hun aan het werk wil.

Al moet je wel willen werken en niet te kieskeurig zijn qua werk... Daarnaast, als melker is er ook zat werk te krijgen. Moet je wel liggen natuurlijk.

Werk in de bouw brengt wel geld op als zzp-er, in loondienst verdien je vaak geen klap voor klussen als grondwerker enz. Je moet net even de klussen zien te vinden en een beetje creatief zijn, dan kom je de winter ook wel door.

Je hebt alleen geen zekerheid, das een nadeel. Maar iedere maand precies hetzelfde loon en dezelfde uren? Val je ook in slaap.

Uitvoerders, haha das wel het laatste wat ik ooit wil worden denk ik 😃
fendt-412
val je tenminste rustig in slaap.
Is ook wel wat waard, elke dag gewoon 8uurtjes schrijven en daarna overal vanaf zijn. Niks geen gezeur aan de kop, 5 voor vier de auto starten en je bent overal weer vanaf. Bent zeker van je inkomsten.

Moet je wel een beetje leuke klussen hebben, dan is het best uit te houden. Maar 45weken dumpers laden, of nog minder, zelf dumperen lijkt me niks. Op mobiele kraan ofzo, komt overal, lijkt me nog niet zulks verkeerd werk.
fendtjuh
Dat wel, maar nee, dat zie ik mezelf nog niet doen. Lijkt me geen zak aan. Beetje zekerheid is wel erg fijn maar met beetje creativiteit valt er zat geld te verdienen als je maar wil.

Neuh dat zal niet zo verkeerd zijn nee.
eddie
@fendt-412

Ja ik doe Infratechniek niv 4, dan leer je idd voor uitvoerder. Maar ten eerste is er best wel veel verschil tussen uitvoerder en uitvoerder bij een kleiner bedrijf heet je dan uitvoerder en bij een groot bedrijf voorwerker waar nog weer een grotere uitvoerder boven zit. Of ik zelf echt uitvoerder wil worden weet ik nog niet, een uitvoerder in deze branche is niet met het meest makkelijke personeel in aanraking, denk aan straatmakers, dat zijn over het algemeen toch de groot bekken 😛 maar tis super afwisselend en je kunt je opbouwen in een bedrijf en er is genoeg werk in deze branche daarom heb ik hier voor gekozen, maar mun hart ligt echt bij landbouw als je mij vraagt, maar dan had ik de opleiding loonwerk gedaan, nou dan heb je helemaal niks. Nee als ik deze opleiding klaar heb dan ben ik tevreden en weet dan zeker dat ik aan het werk kan en naar een paar jaar kan ik altijd nog zien wat ik doe! 😄

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
43
PUNTEN
0
WEERGAVES
12
BATTLES
MEER FOTO'S