
Hyundai Robex 500 LC grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Weet je toevallig ook of ze bij jullie nog een vergelijkend warenonerzoek gedaan wat nou beter bevalt?
Deze van Veldhuizen/Beco of de Volvo/Beco van van der Bruggen?
Ben eigenlijk wel benieuwd hoe ze het ten opzichte van elkaar doen op gebied van terreinvaardigheid en ruimtelijke inzetbaarheid.
En natuurlijk ook de kosten per ton grondverzet.
Hier zou je al gauw een 65 tonner of nog zwaarder bij neer moeten zetten om het maximale eruit te halen denk ik?
Met 3 of vier bakken een dumper vol hebben is toch wel het mooiste bij dit echte kuubswerk.
Met name op dit werk in Waspik tellen de kleine verschillen mee als je in totaal 2 miljoen m3 grond moet verplaatsen en 500.000m3 zand moet aanbrengen
Dat bedoel ik Gerrit. Inzet van het formaat materieel is soms ook afhankelijk van de opleverdatum in het bestek misschien, maar bij dit soort grote werken is inzet van dit grotere materieel vaak wel de enig juiste optie.
Zie je hier precies net zo.
De uurprijs van trekker dumper combi's mag dan misschien wel redelijk gunstig uitvallen, maar op rendement per ton komen ze zelfs bij wat kleinere projecten al gauw asem tekort tov een ADT of 8x8.
Net voor de kleine tijdrovende klusjes kan de trekker dumper combi misschien nog aantrekkelijk zijn, want zoals je zelf al zegt: "Je kunt ze voor een appel en een ei op elke straathoek inhuren".