Massey Ferguson 8690, foto van frank_mf

Massey Ferguson 8690 grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
frank_mf
Foto van een Massey Ferguson 8690, bezig met dumperen. De MF 8690 van Van der Krogt. Kwam ik tegen op weg naar huis 😄

Reacties

deerefan
leuke combi 😄 staat um goed die beco
Snaky Bill
Prachtige combinatie
, Jammer dat de politie zo achter die drie assen`s aan zit met het totaal gewicht, en de remmen maar willen testen van zo`n combi , en brandstof monsters iedere keer nemen , vind het gewoon ver gezocht ,als jonge jongen kun je niet eens doorgaan met je werk.
frank_mf
@deerefan Is een mooi bakkie ja 😉
@Snaky Bill ik heb geen idee of hij vaak wordt gecontroleerd, in iedergeval donderse combi 😃
jacobttv
mooi trekker
bob_fendtz
mooe combi hoor
big amerika power
Weet wel zekker dat die niet vaak gecontroleerd word want ken de chaffuur maar hoorde dat deze ook weg ging net als 1 fendt
frank_mf
@big amerika power Waarom gaat hij weg dan?? Wat komt ervoor in de plaats?
frank_mf
@big amerika power Is het niet de 7490? Die hebben ze stukkie langer al en zal wel bijna 10.000 uur hebben. Deze al er 6000 hebben schat ik 😛
fryslan96
mooie combinatie ja
big amerika power
@frank_mf komt niets voor terug hij heb steeds minder werk der voor een fendt met 360is al weg deze ging ook volgens mij
frank_mf
@big amerika power gek die zou ik niet hebben weggedaan, ongeacht of het mf is of niet 😛
Dirkisboertjee
@frank_mf

Als ze hem niet zelf weg doen dan komen ze hem anders zelf wel halen na een tijdje heb ik zo´n vermoeden..
frank_mf
@Dirkisboertjee Tsjaa ok, mijn oom werkt er en weet dat ik gek ben van die trekker maar heb hem der nog niet over gehoord. Zie hem regelmatig rijden, vaker dan die Fendts.
boer
1 930 is denk al een week ruim een week weg
frank_mf
@boer En de 8690 :? Mijn favoriet daar 😄
boer
daa wee ik niet

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!