
John Deere 6620 grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
maar ze hoeven toch niet perse de vorm van die Fendt gewichten te hebben?
kun je niet beter een bak maken die zwaar is compact en met een klep om de ketting onder te leggen?
zoiets als dit?
Wel mooie bak die van jou, maar hoever steekt ie voor de hefarmen ?
is van mede tf er @harald vrieling voor vragen over de constructie moet je bij hem zijn
kijk eens op www.kofo.nl
bij accesoires en dan weights
staat een jd kleur gewicht bij met omschrijving just heavy
staan jd gewichten op van 70kg (nooit geweten dat die bestonden)
staan platte schuif gewichten op die onder de neus van een deutz dx 230 horen voor 25 euro per stuk
even kijken kan altijd
sluiting de 28 e december
markveiling.nl/kavel/5114/
Heeft hij ook een strautmann gekocht
hij heeft die gewichten ook al eens gehaald bij kofo en op zijn verdeler gemaakt. hij kan zo de maten doorgeven en weet denk ik ook wel wat ze wegen.
ben hem aan het nakijken en waar nodig repareren en slijtonderdelen vervangen.
geloof dat ik de laatste 2 gewichten heb van deutz dx230, meer waren er niet meer. ze wegen 45kg stuk. moeilijke vragen heb ik nu nog niet maar kunnen nog komen.
Heb je een strautmann super Vitesse zeker? Hoe oud dan?
@marceldeutz
en dan de engelse uitvoering met name want daar haalde kofo die trekkers vandaan.
Je kunt bij kofo anders wek mooie gewichten kopen hoor.
Hoorde van iemand dat die gewichten die nog meer aan mijn kuilverdeler zitten van amerikaanse makelij zijn en dat ze destijds als verzwaring aan de zijkant van een schuifblad zaten.
In de wielen staar 2006 als fabricage.
@marceldeutz
Als je 10 gaat assen hebt, is 1 cilinder / as genoeg. Zou wel beide doen. Mijn super Vitesse uit 2002 had eerst 2 cilinders / as maar remde veel te hard. Toen omgebouwd naar 1. Cilinders zaten bij mij toch al vlak bij elkaar int midden
het is wel allemaal 10 gaats. een compact staal gewicht is natuurlijk wel het mooiste voor de trekker zodat het niet ver naar voor steekt.
maar ja 3mille is veel geld, te veel voor mij.
in de fronthef en kan daar zo wel paar platen bij aan monteren. misschien monteer ik de 2 blokken van de dx 230 er wel bij aan.