Case IH CVX 170, foto van wibe

Case IH CVX 170 grondverzet

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
wibe
Foto van een Case IH CVX 170, bezig met dumperen.

Reacties

jehan
@wibe en moet er nog veel gerooid worden ?
wibe
@jehan kwa bunders weet ik t niet precies, maar er zit nog genoeg. vanavond gaan ze ook lang door gok ik.
jehan
@wibe tsja afwachten wat het weer doet he..
wibe
@jehan ja, moeten niet teveel vorst hebben.
jehan
@wibe kloptja en het ziet ernaar uit dat dat wel komt ..
wibe
@jehan dan worden t lange dagen de komende tijd 😛
jehan
@wibe dat zalwel..maar kun je op het land een beetje rijden dan? wat ik me altijd afvraag waarom beginnen ze nooit eerder met rooien ?
wibe
@jehan op t land gaat t prima. sommige kopakkers zitten wat natte vlekken op, maar daar kom je prima door heen. ze kunnen niet eerder beginnen. dit jaar zijn ze al heel vroeg begonnen vergeleken met andere jaren. ze zijn toen aan het begin kallem aan begonne, maar konden niet sneller omdat de bollen nog niet rijp waren. vandaar dat er vorigeweek ook een dag niet gerooid kon worden. maar nu t weer slechter word, moet het opeens met geweld de grond uit 😛
jehan
aha dus de bollen waren nog niet rijp ..en wat moet ik onder niet rijp verstaan dan?
wibe
@jehan moet je niet te veel vragen, zoveel verstand heb ik er niet van. volgensmij zijn ze dan nog te klein en te groen?? ik weet t ook niet. maar nu ga ik voetballen.ben niet voor niks eerder gestopt met rijden 😛
jehan
@wibe oke dan ..zal je niet ophouden en zorg maar dat hje het niet koud krijgt bij het voetballen
guus hiddink
er komt witte isolatie op dat scheelt enorm.
wibe
@guus hiddink dat scheelt wel ja
wouterk
Ohh ik moet je met alle geweld komen aflossen en wel kan die nog op tf. Mooie Harrie buj haha! En inderdaad zijn we langer door gegaan. Was 00:10 thuis.
wibe
@wouterk ik vroeg niet om geweld hoor? 😛
wouterk
Haha 😛
wouterk
Maar wibe jij was niet zo te spreken over deze trekker?. Ik vond dit nog niet zon verkeerde trekker. 😄
guus hiddink
Alle karren stonden vanmiddag vol zag ik.Nadeel van deze cvxen zijn het eigen gewicht is te laag voor de pks
jehan
lichte trekkers kun je makkelijker zwaarder maken dan zware trekkers lichter guus
wouterk
Dat weet ik niet. Voor deze kippers is hij zwaar zat.
guus hiddink
Een nh met dezelfde pks is toch dik 2 ton zwaarder
jehan
@guus hiddink en dat moeten ze dan altijd maar meesjouwen ..een frontblokje bv doe je eraf wanneer het niet nodig is
guus hiddink
maar trekt wel veel beter
jehan
en slurpt ook beter dan ..
wibe
@wouterk ik hoorde dat jij er ook niet zo over te spreken was 😛 t is lang geen fendt laten we maar zeggen 😛
wibe
@guus hiddink klopt, 5 kippers en 5 containers van tolkamp staan er.
wouterk
Onder de rooier rijd het iets minder maar op de weg rijd het mooi.
wibe
@wouterk vooral onder de rooier ja. op de weg is t cruiscontrol aan en niks doen 😛
vervaet
@wibe
Rijden jullie wel in de lage gang onder de rooier dan in de veld stand kun je hem een stuk beter doseren ?

Je kunt ook gewoon in de cruise control naast rijden!
wouterk
In veldstand gaat opzich wel goed. Maar omdat je onder de rooier soms maar 0.8 kmpu ofzo rijd is het rijden of stilstaan.
guus hiddink
De diesel kost meteen maar 1.40.euro jehan ha ha
wibe
@vervaet zeker rij ik in de lage gang. Maar zoals wouter zegt t gaat aardig langzaam, en dan mis je versnellingen. En de cruisecontrol reageert te langzaam. Als je dan 'opschakeld' trek je te langzaam op. T is gewoon niet wat
wouterk
T is gewoon niet wat... Onder de rooier! Op de weg vond ik het echt mooi rijden. En mooi geluidje jonge!!
wibe
@wouterk Ooh joa donders
guus hiddink
Dat doen ze zeker
wouterk
Hier zit ook een andere piepe op volgens mij.
wibe
@wouterk sik zei dat jij t een driet ding vond 😛
wouterk
onder de rooier jaa.
wibe
@wouterk achja. Gewoon t fendtje ervoor 😛
wouterk
ik had altijd graag de mxu ervoor.
wibe
@wouterk das now ook een rampen ding
wouterk
now wel jaa.
wibe
@wouterk tijd voor een paar nieuwe

Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
43
PUNTEN
0
WEERGAVES
11
BATTLES
MEER FOTO'S