
Kramer 312 grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Dat geleuf ik ook wal joa. Wol de Kramer nog met dit weer?
Starten is het probleem niet, maar de olie is zo dik.
Zijn de Barums gewisseld?
Ja dus
Is ook iets warmer
Zie Vleesboek
Hej va nog esprokn oaver dizze foto?
Nee. Heb mien zuster ook nog niet eheurd, dus of ze t ezene hebt?
Ach jullie ook al aan het snoeien, laatste twee dagen, niet anders als lindebomen en eikenbomen gezien, Collega's Let op !!!
de Processie Rups komt er weer aan, heb de eerste verschijnselen gezien.
ik vind het eerlijk gezegd een beetje jammer. Maar het is eigen keus. Ik kan programma leveren waar ik over tevreden ben. Die in mijn ogen de bewerking minder overduidelijk maken maar de foto wel duidelijker. Uiteindelijk is der 1 heel goed programma, en dat is en blijft Adobe Photoshop
HDR gebruikte ik eigenlijk alleen om de lucht te verfraaien maar nu ook de foto in zijn geheel. Zal eens gaan stoeien met Adobe.
ik kan een tutorial sturen. Maar die is wel int engels. Dus als je wil stuur ik die vanavond wel
Je hebt hem binnen!
Liever Svensk... :mrgreen:
Heb je t origineel trouwens nog?
Zie m wel verschijnen
Lekker geslapen TML?
Lange dagen, korte nachten...
Zitten daar ook stickers op dan?
Rood en geel zijn niks...
Oogt t ineens zo duur. Kijk maar naar dat spul uit Raalte. Veel te duur, maar wel in die kleurstelling...