
John Deere 6330 grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Ik een dagje compost rijden.
Laatste reactie
Reacties
Zeker leutig, vooral mee zo'n trekker haha. 6830 hebben jullie ingeruild toch? Stond van de zomer bij Coppens.
Hoe komt 't eigenlijk? Trekker was toch nog niet zo oud?
Heb er trouwens nog een foto van, zal hem eens uploaden..
Oké, die nieuwe is een Fendt toch?
Oké. Welke staat er nu voor? De Fendt 720 zeker?
Beterschap nog dan Jeroen!
Mooi machinepark in ieder geval haha.
@Ritchie Bedankt, druk op zand gronden met bemesten? Anders eind deze week is ff langs komen in hoop dat beter gaat.
Graag gedaan. 't Gaat hier over een aantal weken al weer losbarsten, wij gaan zelfs binnenkort al ploegen. Dus jullie moeten maar een keer langskommen!
@Johan-L Okay. Nee misschien wat grasland ofzo dacht ik! De nieuwe al binnen?
Met de 6550, dus die ook in Lepelstraten stond
@Johan-L Okay!
Nee, moet nog ff wat ploegen bij een oom van mij. Aan de Boonhil, dus vlak bij Muijs en Van Meir.
Wedstrijden doen wij niet, dat had wel iets voor mijn opa geweest. Die was gegarandeerd eerste geworden haha. Maar dat gaat nu niet meer, vanwege leeftijd e.d.