
Doosan DX170W grondverzet
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog grondverzet foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Dat is een trilblok om damwanden de grond in te trillen of er uit.
Dat witte eronder klemmen we de blok op vast zodat ie blijft staan.
@Trekkerman Tom
#p4692165
---
Datzelfe deed meneer Groen zelf toch ook? En het werkte wel, hij houdt zich wijselijk stil. Hij zal wel beseffen dat zijn idee dus ook niet nodig was...
Ik probeer me nu in te houden en al meerdere malen tot 100 geteld.
Onderneem aub actie voor ik echt uit mijn stekker ga.
Is dat wat je wilt?
Hij is 2 dagen ofline geweest en t was rustig hier.
Er zijn dagen dat ik het liefst in zou loggen op de server, het domein tractorfan.nl zou selecteren en op DELETE zou drukken. De website heeft mij veel plezier gebracht, maar heeft me ook inzicht gegeven in hoe teleurstellend slecht sommige mensen in de omgang zijn.
In het openbaar ruzie maken is voor mij echt een dooddoener. Als je het nodig vind om online vendettas uit te vechten, for the world to see, dan kan ik me politiek uitlaten, maar toch ben je in mijn boek direct een verliezer. Als je het dan nodig vind om dat te doen op een site van mij dan betrek je mij, al spartelend, ook nog eens in een kinderachtig probleem. Want net als bij een voetbalwedstrijd zijn er altijd 2 kampen, die allebei vinden dat ik een keer rood moet trekken, maar natuurlijk niet tegen een speler in hun kamp.
Maar de hooligans hebben natuurlijk wel het beste voor met het spelletje op zich, werkelijk waar, voetbal is hun allessie! En als ze ietwat agressief klonken, dan lag dat aan de tegenpartij die ook niet lekker reageerde, echt! Ik krijg hele epistels toegestuurd met probleembeschrijvingen en vervolgens van de tegenpartij precies hetzelfde. Die probleembeschrijving kan ik samenvatten als één groot probleem met een handvol probleemgevallen.
Wat voor beslissing ik ook neem, er zullen altijd mensen zijn die vervolgens de schuld bij mij leggen in plaats van zich af te vragen of het niet allemaal begon bij het maken van volwassen keuzes door volwassen mensen. De vraag “ga ik hier echt op in?” zouden meer mensen met nee hebben moeten beantwoorden. Probleem opgelost.
Ik heb met de aankondiging dat er meer bans zouden volgen van diverse mensen excuses en beterschapsbeloftes ontvangen, dus de bans die ik tot nu uit heb gevoerd hebben al effect gehad. Van de mensen die tot nu toe zijn geband heb ik nog niets gehoord, dus ze zullen het zelf wel prima vinden. Of niet inzien dat ze onderdeel waren van het probleem dat ik moest oplossen, in mijn vrije tijd. Ik hou de ban dus sowieso nog een weekje aan.
De admins mogen nu van mij bij ieder lid dat online ruziet op de banknop drukken. Als je weer geunbanned wilt worden, stuur maar een mail naar t.guichelaar@gmail.com met het verzoek om opheldering. Besef je daarbij wel dat ik weinig begrip heb voor online geruzie, wat de reden ook is.
Een sneu resultaat van al het ruziezoekend gedrag is dat @jd6930 niet langer admin kan blijven. Ook hij heeft verkeerde keuzes gemaakt. Hij zal voorlopig geen vervanger krijgen. Iedereen die met hoera reageert, verwijst naar anderen die ook een ban moeten krijgen of op een andere manier ongenoegen uit wil ik vragen dit topic nog een keer te lezen, daarna het forum met technische vragen te openen, de eerste de beste onbeantwoorde vraag te pakken en daar met alle opgebouwde energie de vraag te proberen te beantwoorden.
Bedankt.
--> @Tractorfan Cafe
De bans die zijn uitgedeeld zijn vanwege reacties die op de man af zijn. Vanwege het feit dat er in de laatst x reacties niet één over tractors ging en omdat de reacties onrust dtookten. Zo zijn er nog een paar op TF actief .
Verder zal ik mij niet mengen in deze discussie. Ik doel niet op iedereen in deze quote. Diegene die zich aangesproke moet voelen zal het zelf wel weten.
+100 (y) (y)
Bedankt voor de quotes. Hoop dat dit helpt om TractorFan voor iedereen weer een gezellige website te maken.
Dank je. Ik heb besloten te blijven na alle fijne reacties en pb's. Ik kijk nu voorlopig wat minder bij "Alle reacties", maar het lijkt erop dat na de actie van Tinus de rust voorlopig weer gekeerd is.
Kunnen we weer gewoon foto's plaatsen, daar leuk op reageren en, voor de liefhebbers, lekker ouwehoeren in het TF café.
Dickt ik ben blij en ook andere leden dat je besloten hebt te blijven.
Dank je.